Lumegarantii

Alates hooajast 2007/2008 pakub Val Thorens 25. detsembrist kuni 01. maini lumegarantii.

Juhul, kui lumepuudusel on avatud keskmiselt vähem kui 70% Val Thorens-Orelle suusaliftidest tagastab lifte opereeriv firma Setam 1 või enama päeva mäepileti tasu.

Tingimused:

  • Keskmiselt on nädala jooksul avatud 60% kuni 69% suusaliftidest -> kreeditarve 1 päevale Val Thorens-Orelle suusaalal (kehtiv näiteks samal nädalal 7-da päevana või hiljem samal hooajal või järgmisel hooajal).
  • Keskmiselt on nädala jooksul avatud 50% kuni 59% suusaliftidest -> kreeditarve 2 päevale Val Thorens-Orelle suusaalal.
  • Keskmiselt on nädala jooksul avatud 40% kuni 49% suusaliftidest -> kreeditarve 3 päevale Val Thorens-Orelle suusaalal.
  • Keskmiselt vähem kui 40% suusaliftidest avatud -> kreeditarve 4 päevale Val Thorens-Orelle suusaalal.

Pakkumine on kehtiv samuti Valles de Belleville või 3 Oru mäepiletite omanikele juhul, kui mäepilet on ostetud Val Thorensis või Orelle’is, kuid kreeditarve kehtib vaid Val Thorens-Orelle suusalal.

Pakkumine kehtib juhul, kui Teil on kehtiv 6 või enama päeva mäepilet ja Teie elamine on Val Thorensis või Orelle’is. Protsent arvutatakse iga nädal 29 suusalifti alusel, mis teenindavad vähemalt ühte laskumist. Juhul, kui suusalift on kinni seoses tehnilise probleemi või halva ilmaga pakkumine ei kehti. Pakkumine ei kehti tasuta suusapiletite osas (lapsed vanuses alla 5 a. ja üle 75 a. vanused seeniorid). Kreeditarve saamiseks tuleb täita vorm, mis on saadaval Setam’i või Stor’i müügipunktides ning samuti internetis (www.valthorens.com ja www.neigegarantie.com). 15 päeva jooksul peale mäepileti kehtivusaja lõppu peab täidetud vormi andma üle Setam’i müügipunkti või saatma postiga Setam’i kontorisse lisades sellele mäepileti ja tõestuse, et elasite Val Thorensis või Orelle’is (elamise tõestuse saab meili teel info@fr-reisid.ee).